Izvor: Blic, 27.Avg.2008, 08:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Osumnjičeni se upoznali u kafiću

BEOGRAD - Velibor Bakić (24) iz Andrijevice i njegov vršnjak Miloš Rašić, osumnjičeni za zversko ubistvo Smaila Tarića (27) iz Malog Zvornika, upoznali su se u kafiću u Dalmatinskoj ulici, u blizini Rašićeve kuće.

- Potvrdili su da su se upoznali u tom kafiću. Bakić je tamo često dolazio, a Rašić je navraćao s devojkom sa kojom je dugo u vezi - kaže sagovornik „Blica" blizak istrazi. Prema informacijama iz policije, u tom kafiću okupljaju se sitni kriminalci.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Na saslušanju Rašić je naveo da nije upoznao Tarića. Bakić je priznao da je Tarića upoznao u jednom beogradskom kafiću.

- Bakić je na saslušanju tvrdio da mu je namešteno ubistvo Tarića i da ima mnogo neprijatelja u Beogradu koji imaju veze u policiji - kaže izvor „Blica".

Bakić je nedavno pušten iz pritvora u kome je bio zbog nedozvoljenog posedovanja oružja.

- Po izlasku iz pritvora zapretio da će nagrabusiti onaj ko ga je otkucao policiji. Ubrzo je zverski ubijen Tarić. Najverovatnije je smatrao da je Tarić policiji ispričao o njegovom „poslu" i da za to treba da plati - kaže sagovornik „Blica" iz MUP-a Srbije.

Dok je Bakić priznao da je poznavao Tarića, nije poznato zašto se Rašić, uzoran student arhitekture, upleo u tu priču. Da li mu je možda obećana neka zarada ili je bio ucenjen, nagađa se.

Roditelji se razboleli od muke

- Suprug mi je teško bolestan. I ja sam bila u bolnici do devet uveče - bespomoćno je rekla Mira Rašić, majka osumnjičenog Miloša, kada je ekipa „Blica" pozvonila na interfon zgrade u kojoj stanuje Rašićeva porodica. Pre nego što je prekinula vezu, rekla je:

- Kako mi je? Sin mi je nevin, ali je u zatvoru jer ga je neko lažno optužio.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

MAČETE NA IZVOL'TE!

Izvor: Press, 27.Avg.2008

Velibor Bakić (24) kupio dve mačete u Beogradu i jednom od njih odsekao glavu Smailu Tariću. Reporteri Pressa obišli nekoliko radnji lovačke opreme i uverili se da svako može da kupi ovo opasno oružje. .Velibor Bakić (24) iz Andrijevice, koji je uhapšen zbog sumnje da je ubio Smaila Tarića...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.