Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Dec.2022, 12:31
Optuženi Miljković sutra nastavlja da ispituje Lalića
U Specijalnom sudu u Beogradu optuženi Marko Miljković danas po podne nastavio je da ispituje okrivljenog-saradnika Srđana Lalića, na suđenju organizovanoj kriminalnoj grupi Veljka Belivuka i Miljkovića.
Lalić je odgovarajući na Miljkovićeva pitanja o ubistvu Joke, rekao da ima saznanja da su ga ubili čekićem i da mu je vrat bio slomljen, što je, kako je kazao, zaključio zajedno sa Miljkovićem, ali je rekao da ne zna ko ga je ubio.
Miljković je Lalića pitao i ko su trojica muškaraca koji su Joku sačekali i ubili u Barseloni, na šta je on odgovorio da ne zna, ali da je zajedno sa Miljkovićem gledao slike ubijenog.
Dalje je Miljković ispitivao Lalića o Iliji Kovačeviću i Draganu Mitroviću.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Iznošenjem odbrane okrivljenih nastavljeno suđenje Šariću za pranje para
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 21.Dec.2022
U Specijalnom sudu u Beogradu danas je iznošenjem odbrane okrivljenih nastavljeno ponovljeno suđenje Darku Šariću i njegovim saradnicima, koji se terete za pranje novca, za koji se veruje da je stečen krijumčarenjem kokaina...Odbranu je danas izneo Vranjanac Boban Stojiljković, tvrdeći da je...
LALIĆ O KIĆI MARKOVIĆU I ŠARCU Marko Mesar ispituje nasmejanog koljača o pucnjavi ispred balona za fudbal i odnosima sa DRUGIM NAVIJAČIMA
Izvor: Blic, 21.Dec.2022
Tokom današnjeg svedočenja svedoka-okrivljenog Srđana Lalića, pitanja mu postavlja njegov nekadašnji šef, Marko Miljković koji ga je između ostalog pitao i za likvidaciju Ljubomira Kiće Markovića.
Miljković nastavio sa ispitivanjem Lalića o ubistvima
Izvor: NoviMagazin.rs, 21.Dec.2022
Unakrsnim ispitivanjem okrivljenog saradnika Srđana Lalića u Posebnom odeljenju za organizovani kriminal Višeg suda u Beogradu nastavljeno je suđenje klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava i druga krivična dela.




