Opet produžen pritvor Oliveru Ivanoviću

Izvor: Politika, 24.Avg.2015, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opet produžen pritvor Oliveru Ivanoviću

KOSOVSKA MITROVICA – Lideru Građanske inicijative incijative SDP Oliveru Ivanoviću danas je produžen pritvor za još dva meseca, izjavio je njegov branilac advokat Nebojša Vlajić.

Vlajić je u izjavi Tanjugu rekao da će odbrana već sutra na ovu odluku Medinarodnog sudskog veća Osnovnog suda u Kosovskoj Mitrovici uložiti žalbu.

„Uložićemo žalbu na ovo rešenje Apelacionom sudu u Prištini jer smatramo da je ovakva odluka nepravedna”, rekao je Vlajić.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << />Vučić: Produženje pritvora Ivanoviću vrhunski bezobrazluk

BEOGRAD –Premijer Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas da bi produženje pritvora lideru Građanske inicijative SDP Oliveru Ivanoviću bio vrhunski bezobrazluk i drskost.

On je, na konferenciji za štampu, kazao da još nije dobio informaciju, ali da bi, ako je istina da mu je produžen pritvor, to bio vrhunski bezobrazluk i drskost, „što ne pokazuje samo odnos prema Ivanoviću, već i srpskom narodu i prema našoj državi”.

„Nemojte da brinete, ako ništa umećemo o tome da govorimo i u Briselu i Beču”, rekao je premijer.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija

Nastavak na Politika...



Povezane vesti

Produžen pritvor Oliveru Ivanoviću. Vučić: Vrhunski bezobrazluk!

Izvor: Vesti-online.com, 24.Avg.2015

Lideru Građanske inicijative incijative SDP Oliveru Ivanoviću danas (24. avgust) je produžen pritvor za još dva meseca, izjavio je njegov branilac advokat Nebojša Vlajić...Vlajić je u izjavi Tanjugu rekao da će odbrana već sutra na ovu odluku Medinarodnog sudskog veća Osnovnog suda u Kosovskoj...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.