OPLJAČKALI BANKU U ŽELEZNIKU I ODŠETALI SA DVA MILIONA DINARA

Izvor: Kurir, 15.Okt.2010, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OPLJAČKALI BANKU U ŽELEZNIKU I ODŠETALI SA DVA MILIONA DINARA

BEOGRAD - Trojica razbojnika sa fantomkama i naoružana pištoljima upala su oko 11 sati u ekspozituru LHB banke u Titovoj ulici 8 u Železniku, saznaje portal Kurira.

BEOGRAD - Trojica razbojnika sa fantomkama i naoružana pištoljima upala su oko 11 sati u ekspozituru LHB banke u Titovoj ulici 8 u Železniku i odneli oko dva miliona dinara, saznaje portal Kurira.

Pljačkaši su, kako nezvanično saznajemo, upali u ekspozituru i preteći pištoljima od službenika zatražili >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << novac. Zaposleni su pokušali da ubede pljačkaše da u banci nema novca, ali su pod pretnjom pištoljima predali zasad neutvrđenu sumu.

Razbojnici su pobegli pešice prema ulici Ive Lole Ribara, gde im se gubi svaki trag. Banka je opremljena video-nadzorom i pljačka je snimljena.

Policija traga za lopovima

EKP

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.