Napao zaposlenu u Sigurnoj kući, pa uhapšen

Izvor: Vesti-online.com, 09.Maj.2012, 21:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napao zaposlenu u Sigurnoj kući, pa uhapšen

Novosadska policija uhapsila je Miroslava M. (40) iz Beočina zbog sumnje da je ugrozio sigurnost rukovodioca Sigurne dečje kuće u Novog Sadu, saopštila je policija.

Kako se navodi, policija je Miroslava M. uhapsila juče zbog sumnje da je fizički napao ženu koja rukovodi Sigurnom dečjom kućom, psovao je i pretio joj smrću.

Sve se dogodilo prilikom posete ustanovi u koju su smeštena deca osumnjičenog.

Policija je kod Miroslav M. pronašla nož, a nakon saslušanja istražni sudija Osnovnog suda u Novom Sadu odredio mu je pritvor do 30 dana.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.