NS: Krivične prijave zbog droge

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Okt.2015, 15:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NS: Krivične prijave zbog droge

Novosadska policija podneće krivične prijave protiv sedam osoba, u čijim je kućama u Bačkoj Palanci, Vrbasu i Novom Sadu pronašla različite vrste narkotika.

U saoštenju se navodi, da je jedna osoba osumnjičena za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga, a ostalih pet za držanje narkotika.

Pretresom kuće na području Bačke Palanke policija je pronašla više od 100 grama materije za koju sumnja da je marihuana, pa će protiv jednog meštanina >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << (40) podneti krivičnu prijavu za nelegalnu trgovinu narkoticima.

Identičnu biljnu materiju, različite vrste praha za koje se sumnja da su heroin i amfetamin i tablete sa liste psihoaktivnih supstanci policija je pronašla kod još šest osoba, i to u Novom Sadu i Vrbasu.

Nakon veštačenja pronađenih supstanci, protiv svih će biti podnete krivične prijave zbog neovlašćenog držanja opojnih droga.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.