Izvor: Kurir, 08.Mar.2012, 09:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NASTRADALA NEPOKRETNA ŽENA
BEOGRAD - Tragedija! Dušanka Savić (59) ugušila se od dima, dok je njen suprug Dragan povređen u požaru koji je juče oko 6.30 sati izbio u njihovom stanu u Zemunu. Dragan Savić je s opekotinama po licu i rukama prevezen na VMA i zadržan je na odeljenju za plastičnu hirurgiju.
BEOGRAD - Tragedija!
Dušanka Savić (59) ugušila se od dima, dok je njen suprug Dragan povređen u požaru koji je juče oko 6.30 sati izbio u njihovom stanu u Zemunu. Dragan >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Savić je s opekotinama po licu i rukama prevezen na VMA i zadržan je na odeljenju za plastičnu hirurgiju.
- Dušanka je više od 13 godina bila nepokretna. Manji požar buknuo je u spavaćoj sobi stana u potkrovlju - kaže izvor Kurira iz istrage.
Na mesto nesreće došlo je sedam vozila sa 22 vatrogasca, koji su ubrzo lokalizovali požar.
- Ženu su odmah izvukli napolje, ali joj nije bilo pomoći. Njen suprug Dragan se spasao jer je izašao na terasu - kaže naš sagovornik.
Pretpostavlja se da je požar izazvala plinska boca.
(E. K.)












