Izvor: S media, 30.Okt.2010, 12:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muškarac pao sa 10 metara visine
Jedna osoba u Kneževcu jutros je pala sa 10 metara visine i sa višestrukim povredama prevezena je na Vojnomedicinsku akademiju, izjavila je Tanjugu portparolka službe Hitne pomoći dr Nada Macura.
Macura je precizirala da se radi o muškarcu koji je jutros oko osam sati pao sa zgrade i sa sumnjom na prelome rebara i višestrukim povredama prevezen je na VMA.
Prema podacima Operativnog centra MUP-a, prethodnog dana na putevima u Srbiji evidentirano je >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << 140 saobraćajnih nezgoda, u kojima je poginula jedna osoba a 55 ljudi je teže i lakše povređeno.
Hitna pomoć je tokom noći obavila 100 intervencija, od kojih 19 na javnom mestu. Tokom noći dogodilo se nekoliko saobraćajnih nezgoda u kojima nije bilo teže povređenih. Među povređenima je i muškarac koji je u ulici Vjekoslava Kovača u Beogradu upao u šaht.
(Agencije)







