Mladići izbodeni nožem u Mirijevu

Izvor: Glas javnosti, 07.Apr.2012, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladići izbodeni nožem u Mirijevu

BEOGRAD - U beogradskom naselju Mirijevo nešto posle ponoći dva mladića su povređena od uboda nožem, rečeno je u Hitnoj pomoći.

Povređeni su mladić od 17 i mladić od 20 godina na taksi stanici u Petrarkinoj ulici i oni su preveženi u Urgentni centar.

Tokom noći u Beogradu desile su se dve saobraćajne nezgode u kojima su lakše povređene četiri osobe. Hitna pomoć je intervenisala 128 puta od čega 28 na javnom mestu. Pomoć su najčešće tražili hronični bolesnici i psihijatrijski slučajevi.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.