Mladić ranjen u glavu iz automobila u pokretu

Izvor: Blic, 24.Mar.2010, 01:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mladić ranjen u glavu iz automobila u pokretu

Beograd - Marko T. (20) ranjen je hicem iz pištolja u glavu prošle noći u Vespučijevoj ulici, ispred broja 28 na Bežanijskoj kosi dok je sedeo u „golfu“. Na njega su pucala dvojica napadača iz automobila u pokretu, koji su zatim pobegli prema Bežanijskom groblju. Tragovi krvi na mestu pucnjave

Ranjeni mladić uspeo je da izađe iz automobila beogradskih registracija i potraži pomoć od stanara obližnje zgrade, odakle je prevezen u Urgentni centar.

- Pacijent >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je zadobio teške povrede lica, ali je u svesnom stanju. Danas ili sutra će biti operisan i pod stalnim je nadzorom lekara - kaže Drago Jovanović, portparol Kliničkog centra Srbije.

Marko T. je odranije poznat policiji zbog trgovine narkoticima. Početkom februara ove godine bio je u društvu prijatelja Milana O. kada su na njih pucali nepoznati napadači u Ulici izletnički put u Zemunu. Mladići su, navodno, došli na ugovorenu adresu kako bi Miloš I. prodao svoj automobil. Međutim, umesto kupaca pojavili su se maskirani napadači koji su Milana I. ranili u nogu, dok je Marko T. pretučen bejzbol palicom.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.