Izvor: Blic, 24.Jul.2009, 18:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mladić iz Beograda poginuo u pucnjavi u Igalu
V. M. (29) iz Beograda ubijen je jutros oko četiri sata u pucnjavi u blizini Omladinskog parka u Igalu, a jedan mladić je zadržan u bolnici zbog povreda u predelu donjih ekstremiteta.
V.M. je preminuo u Centru vojno medicinskih ustanova u Meljinama od posledica ranjavanja iz vatrenog oružja, potvrdio je danas upravnik CVMU general Ljubo Đurović. On je rekao da je u CVMU smešten i ranjeni M.I. (27), takođe iz Beograda, koji je zadobio povrede u predelu donjih ekstremiteta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << koje su sanirane i njegovo zdravstveno stanje je stabilno.
Do pucnjave je, posle tuče dve grupe mladića u Igalu, došlo jutros oko 4 sata u blizini Omladinskog parka u Igalu. Službenici Uprave policije Herceg Novog još nisu saopštili nikakve detalje vezane za ovaj događaj i tragaju za počiniocima zločina.






