Među nastradalima nema državljana Srbije

Izvor: Akter, 12.Jan.2016, 13:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Među nastradalima nema državljana Srbije

Među nastradalima u terorističkom napadu u centru Istanbula nema državljana Srbije, izjavio je generalni konzul Srbije u Istanbulu Zoran Marković

"Konzulat je u komunikaciji sa nadležnim službama u Istanbulu i ako bude bilo kakvih novih informacija o našim državljanima, mi ćemo o tome odmah obavestiti naše ministarstvo", rekao je Marković za Radio Beograd.

Najmanje deset osoba je ubijeno, a najmanje 15 je ranjeno rano jutros u eksploziji bombe u centru Istanbula, >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << saopštila je Kancelarija gradonačelnika tog grada.

Eksplozija se dogodila na centralnom trgu Sultanahmet, turističkoj atrakciji Istanbula, u blizini Teodosijevog obeliska.

TV Haberturk i turska televizija TRT javljaju da je, verovatno, reč o napadu bombaša-samoubice.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.