Maloletnici sleteli kolima u Dunav, poginuo momak

Izvor: B92, 01.Feb.2018, 10:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Maloletnici sleteli kolima u Dunav, poginuo momak

Beograd -- Dve maloletne osobe (17) sletele su kolima u Dunav kod Vinče. U nesreći je život izgubio mladić, devojka je prošla sa lakšim povredama.

MUP je Tanjugu saopštio da je do nesreće došlo sinoć oko 22.40.

"Blic" piše da je automobilom upravljala sedamnaestogodišnja tinejdžerka kada je izgubila kontrolu nad vozilom i sletela u Dunav.

Ona je u nesreći prošla bez ozbiljnih povreda, dok je tinejdžer koji se nalazio na suvozačevom mestu podlegao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << povredama.

Prema prvim informacijama "Novosti", automobil marke "folksvagen polo" bio je, navodno, parkiran na zemljanom putu u smeru ka reci, a onda je iznenada krenuo bez kontrole i uleteo u reku Dunav.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

STRAVIČNA NESREĆA U VINČI: Kolima sleteli u Dunav, poginuo tinejdžer! DEVOJKA KOJA JE BILA U VOZILU SE SPASLA!

Izvor: Press, 01.Feb.2018

. Sedamnaestogodišnjak M.S. iz Boleča je poginuo sinoć kada je automobilom uleteo u Dunav, kod Vinče.

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.