
Izvor: RTS, 03.Okt.2019, 12:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kragujevac, zaplenjeno 970 kilograma duvana
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Kragujevcu uhapsili su J. T. (49) i S. D. (44) iz tog grada zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela nedozvoljen promet akciznih proizvoda i posebni slučajevi falsifikovanja isprave.
Sumnja se da su njih dvojica iz Kovina u Kragujevac prevezli 970 kilograma duvana kombijem marke " >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << reno" na kom su bile registarske oznake drugog vozila, sapštila je policija.
Policija je duvan u listu, čija se vrednost procenjuje na oko 582.000 dinara, pronašla u tom vozilu, na parkingu jedne samostalne zanatske radnje u naselju Erdeč.
Prilikom pretresa stana i drugih prostorija J. T. na periferiji Kragujevca, pronađena je i mašina za rezanje duvana.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Osnovnom javnom tužilaštvu u Kragujevcu.
Pogledaj vesti o: Kragujevac