Jocić oslobođen optužbi za oružje

Izvor: B92, 18.Mar.2014, 17:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jocić oslobođen optužbi za oružje

Beograd -- Apelacioni sud u Beogradu je zbog zastarelosti oslobodio Sretena Jocića optužbi za nedozvoljeno nošenje oružja i preinačio prvostepenu presudu.

Apelacioni sud je preinačio prvostepenu presudu i zbog nastupanja apsolutne zastarelosti krivičnog gonjenja odbio optužbu da je Jocić izvršio krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.

Jocić je presudom Višeg suda prošle godine osuđen na 10 meseci zatvora, jer je 27. januara 2008. godine >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u Beogradu, neovlašćeno, u vozilu u kome se nalazio, držao pištolj.

Jociću će u odvojenom postupku pred Višim sudom 2. aprila biti izrečena presuda za ubistvo hrvatskog novinara Ive Pukanića.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Jocić oslobođen optužbi za oružje

Izvor: Telegraf.rs, 18.Mar.2014

Apelacioni sud je preinačio prvostepenu presudu i zbog nastupanja apsolutne zastarelosti krivičnog gonjenja odbio optužbu da je Jocić izvršio krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i ekplozivnih materija

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.