
Izvor: Glas javnosti, Beta, 03.Nov.2010, 07:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izgoreo autobus na liniji Požega - Užice
UŽICE/BEOGRAD - Autobus auto-prevoznika "Pegaz" zapalio se juče u Rasni kod Požege, a prema navodima užičke policije u požaru niko nije povređen.
Kako je saopšteno iz Policijske uprave Užice, autobus u kome je u trenutku izbijanja požara bilo 10 putnika saobraćao je na liniji Požega - Užice.
U policiji navode da će uzrok požara i visina materijalne štete biti naknadno utvrđeni, kao i da je Osnovno javno tužilaštvo u Požegi obavešteno o slučaju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.