Futog: Uhapšen osumnjičeni za pedofiliju

Izvor: Vesti-online.com, 24.Nov.2011, 20:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Futog: Uhapšen osumnjičeni za pedofiliju

Novosadska policija uhapsila je večeras Marka M. (22) iz Novog Sada, osumnjičenog da je "navodio maloletnike na prisustvovanje polnim radnjama" i za ugrožavanje sigurnosti, saopštila je policija. Kako se navodi, on se sumnjiči da je navodenjem ugozio sigurnost dvoje maloletnika na području Futoga.

U novosadskoj policiji ranije danas je agenciji Beta rečeno da je saslušano više osoba osumnjičenih da su presretali decu ispred osnovne škole u Futogu i pokušavali da ih namame >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u automobil.

Prema rečima portparolke novosadske policije Mileve Tomić, policiji su se javili roditelji koji tvrde da je njihovu ćerku sačekao nepoznat muškarac, koji se predstavio kao direktor škole u susednom Begeču, potom je uvukao u automobil, ali se ona otrgla i pobegla.

Dodala je da su se policiji javili i roditelji dečaka koji tvrdi da mu se nepoznata osoba obratila iz automobila, kao i roditelji dečaka kojeg je preksinoć jedna osoba pozvala iz kola, ali se on uplašio i pobegao.

Marko M. je u policijskom pritvoru i biće priveden na saslušanje istražnom sudiji Osnovnog suda u Novom Sadu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.