Dečak pao sa šest metara na letovanju u Makarskoj

Izvor: Kurir, 16.Jun.2012, 15:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dečak pao sa šest metara na letovanju u Makarskoj

Šestogodišnjak iz Češke došao je u Hrvatskoj na letovanje sa babom koja ga je na sekund ispustila iz vida dok se on penjao po spoljnoj ogradi

MAKARSKA - Šestogodišnji dečak iz Češke teško je povređen prilikom pada u mestu Gradac blizu Makarske.

Dečak, koji u tom mestu letuje sa babom, pao je na tlo sa spoljnih stepenica hotela "Labineca", sa visine od oko šest metara.

Do nesreće je došlo u petak predveče u momentu kad je njegova baba >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << zaključavala sobu, a za to vreme se dečak penjao po spoljnoj ogradi, pa je u jednom momentu izgubio ravnotežu, pao i teško se povredio.

Nakon nesreće je kolima Hitne medicinske pomoći prevezen u splitsku bolnicu gde mu je utvrđen potres mozga, pagnječenje rebara i unutrašnje krvarenje, ali je van životne opasnosti.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.