Dečak dobio opekotine po telu blizu jelke u centru Beograda!

Izvor: NaDlanu.com, 23.Jan.2015, 09:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dečak dobio opekotine po telu blizu jelke u centru Beograda!

Desetogodišnji dečak zadobio je opetotine po telu u blizini velike jelke u Knez Mihajlovoj ulici u Beogradu.

Dečak je zbog opekotina prvog stepena po stomaku, grudnom košu i desnoj natkolenici, prevežen u Kliniku u Tiršovoj.

Incident se dogodio sinoć oko 20.30 i pretpostavlja se da je u pitanju dečji nestašluk.

Radnik obezbeđenja koji je spasašavao dečaka, zadobio je opekotine tri prsta desne šake.

U autobusu na liniji 88 u Ulici Dzona >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << Kenedija povređena je žena od oko 40 godina. Ona je zbog ortopedskih povreda prebačena u Kliničko bolnički centar Zemun.

U udesu na Dušanovcu sinoć oko 21.30 povređen je muškarac od oko 34 godine, a u sudaru u Jakovu sinoć oko 22 sata povređeni su vozači oba vozila.

Na Batajničkiom drumu je jutros nešto pre sedam sati oboren pešak. Hitna pomoć imala je ukupno 116 intervencija od kojih je 21 bila na javnim mestima.

Od hroničnih bolesnika najviše su se javljali pacijenti koji boluju od povišenog krvnog pritiska, astmatičari i srčani bolesnici sa bolom u grudima.

Izvor: Blic

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.