Izvor: Telegraf.rs, 31.Mar.2013, 02:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DRUGARICA PREBIJENOG STEFANA: Prete mi ubistvom!

- Stefan je moj drug i ja ga volim! Pre bih umrla, nego da njemu učinim neko zlo ili da mu "sredim batine" preko bivšeg dečka" - rekla je za "Kurir" M.R. (17), devojka koja je navodno SMS porukom namamila maturanta Stefana J. (18) u kafić, gde su ga gotovo na smrt prebili

Nastavak na Telegraf.rs...



Povezane vesti

Prijateljica prebijenog maturanta: Prete mi ubistvom!

Izvor: Kurir, 31.Mar.2013

Od četvrtka dobijam poruke „Oko za oko, zub za zub“, a ja bih pre umrla nego da Stefanu učinim neko zlo, ispričala M. R. (17), koja je, navodno, namamila Stefana J. (18) u kafić u kojem ga je pretukao Darko R. (20)..KRAGUJEVAC - Otvorila dušu!..Stefan je moj drug i ja ga volim! Pre bih umrla...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.