Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Maj.2017, 11:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bratunac: Pijani mladići pretukli trojicu policajaca
U Bratuncu su trojica policajaca povređena i lekarska pomoć im je ukazana u lokalnom Domu zdravlja, nakon što su ih napala četvorica mladića za koje je utvrđeno da su bili pijani, potvrđeno je banjalučkim "Nezavisnim novinama" iz policije.
Navodi se da je policija juče ujutru oko 1:30 sati uhapsila osumnjičene za napad - S.B. (21), M.B.(22), M.M. (21) i D.M. (20).
"Oni su, u blizini Policijske stanice Bratunac, narušili javni red i mir galamom i vređanjem >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << policijskih službenika, nakon čega su ih fizički napali", rečeno je "Nezavisnim" iz policije.
Navodi se da je izvršenim alkotestiranjem utvrđeno prisustvo alkohola kod sva četiri osumnjičena.
"O navedenom događaju obavešten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Bijeljina. Policijski službenici nastavljaju sa preduzimanjem istražnih mjera i radnji u cilju kompletiranja i dokumentovanja predmeta, nakon čega će, nadležnom tužilaštvu, biti podnet izveštaj za krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti", saopštio je Miljan Bobar, portparol Policijske uprave Zvornik.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






