Izvor: B92, 07.Feb.2013, 19:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
BG: Uhapšeni Hrvati zbog krađe
Beograd -- Beogradska policija uhapsila je hrvatske državljane Igora T. (33) i Natašu A. (27) zbog teških krađa i neovlašćenog korišćenja tuđeg vozila.
Policija ih sumnjiči da su 3. februara stupili u kontakt preko jednog internet sajta sa jednim čovekom i iz njegovog stana ukrali laptop računar, mobilni telefon, novac, kozmetiku i automobil.
"Osumnjičeni su iskoristili pogodan trenutak i oštećenom u piće sipali omamljujuće sredstvo, da bi, pošto se oštećeni >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << uspavao, iz njegovog stana ukrali navedene predmete", navodi policija.
Igor T. i Nataša A. uz krivičnu prijavu biće privedeni istražnom sudiji Prvog osnovnog suda u Beogradu.
Beogradski mediji navode da je uhapšeni Igor T. rođak pokojnog hrvatskog predsednika Franje Tuđmana.
Uhapšen Igor Tuđman zbog krađe laptopa, automobila i novca
Izvor: NoviMagazin.rs, 07.Feb.2013
Beogradska policija uhapsila je hrvatske državljane Igora T. (33) i Natašu A. (27) zbog teških krađa i neovlašćenog korišćenja tuđeg vozila, saopšteno je danas iz policije. Beogradski mediji navode da je uhapšeni Igor unuk brata pokojnog hrvatskog predsednika Franje Tuđmana.






