BG:Dvoje mladih povređeno u udesima

Izvor: B92, 02.Apr.2015, 06:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BG:Dvoje mladih povređeno u udesima

Tokom noći u Beogradu su se dogodila dva saobraćajna udesa u kojima su dve osobe povređene, izjavila je jutros Tanjugu portparol Hitne pomoći Nada Macura.

Osoba stara oko 21 godinu kao pešak je oko 21 čas na uglu ulica Kneza Višeslava i Ratka Mitrovića zadobila prelom leve potkolenice, a prevezena je u Urgentni centar, rekla je Macura.

Devojka stara oko 20 godina je u udesu 21.40 na Novom Novosadskom autoputu kod "Metroa" zadobila istezanje vrata i povredu desnog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ramena, a prevezena je na VMA, istakla je portparol Hitne pomoći.

Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 103 intervencije od kojih devet na javnim mestima, a za protekla 24 časa 242 intervencije od kojih 57 na javnim mestima, precizirala je Macura.

Macura je upozorila da bi trebalo da se pričuvaju srčani bolesnici i osobe sa lošijom perifernom, centralnom i moždanom cirkulacijom.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

NOĆ U BEOGRADU: Devojka (20) povređena na Novom novosadskom auto-putu

Izvor: Kurir, 02.Apr.2015

BEOGRAD - Tokom noći u Beogradu su se dogodila dva saobraćajna udesa u kojima su dve osobe povređene, izjavila je jutros portparol Hitne pomoći Nada Macura...Osoba stara oko 21 godinu kao pešak je oko 21 čas na uglu ulica Kneza Višeslava i Ratka Mitrovića zadobila prelom leve potkolenice, a prevezena...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.