Izvor: S media, 05.Jul.2011, 18:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Akcija "Amfiteatar": Uhapšen referent Uprave igre na sreću
U nastavku akcije "Amfiteatar" uhapšen Ljubomir Lončarević, referent u Upravi za igre na sreću. Lončareviću određeno policijsko zadržavanje do 48 sati zbog saslušanja, potvrđeno je S media portalu u MUP-u Srbije.
Referent u Upravi za igre na sreću Ljubomir Lončarević uhapšen je danas u nastavku akcije "Amfiteatar" koju sprovodi Služba za borbu protiv organizovanog kriminala, potvrđeno je za S media portal u MUP-u Srbije.
Lončarević, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << koji se tereti za zloupotrebu službenog položaja, uhapšen je u Beogradu i biće zadržan na saslušanju.
Akcija "Amfiteatar": Kladioničarima oduzeto 360.000 evra!
Akcija "Amfiteatar": Pohapšena kladioničarska mafija!
Na slot-mašinama ukrali milione evra
On se sumnjiči da je organizatorima igara na sreću, odnosno vlasnicima kladionica, koje nisu imale rešenje o radu, naknadno posle inspekcijskog nadzora davao potvrde o radu.
Lončarević je takvim postpukom vlasnicima kladionica omogućio da izbegnu prekršajnu i krivičnu odgovornost.
I. Drobnjaković


















