SERIJA A: Milan iščupao bod u Empoliju (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 23.Sep.2014, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milana važili su za apsolutnog favorita u duelu 4. kola Serije A u kojem su gostovali Empoliju, ali na kraju moraju da budu zadovoljni osvojenim bodom – 2:2.

Povreatnik u Seriju A je već posle 20-ak minuta imao veliak dva gola prednosti, ali nije uspeo da je sačuva. Najpre je Tores smanjio u samoj završnici prvog dela igre, da bi konačan rezultat postavio Kejsuke Honda, a zanimljivo je da je obojici za >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << golove asistirao Aabte.

Empoli – Milan | Honda 2-2 by dm_5161daa2c5edb
Nakon dve pobede i jednog poraza Milan je upisao prvi remi u sezoni, dok je Empoli došao do drugog boda u četiri odigrana meča.