Izvor: Blic, 03.Dec.2014, 15:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MAESTRALNA BAHATOST Čuveni dirigent parkirao u pešačkoj zoni i - ostavio vizit kartu
Čitalac "Blica" poslao nam je fotografije na kojima je uslikao automobil dirigenta Bojana Suđića parkiranog u strogom centru grada, i to u ulici u kojoj je zabranjeno parkiranje, a vodi ka Knez Mihailovoj ulici.
Ono što je čitaoca naročito naljutilo je vizit-karta koju je čuveni dirigent ostavio na šoferšajbni sa njegovim brojevima telefona.
- Parkirao je u pešačkoj zoni, paralelno sa Knez Mihailovom ulicom, pored muzeja Zepter. Stavio je na šoferku svoju >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << vizitku da pokaže koliko je važan, ako se pojavi pauk "Parking servisa" - napisao je čitalac koji se potpisao kao "građanin Beograda".
Pozvali smo Bojana Suđića da ga upitamo zašto je parkirao tamo gde nije dozvoljeno, a mogao je automobil da ostavi i u garaži na Obilićevom vencu na svega nekoliko stotina metara odatle, kao i čemu ostavljanje vizit-karte, ali se čuveni dirigent ni na jedan od dva ostavljena broja telefona nije javio.
Zabrinjava i činjenica da, osim njegovog, ima još nekoliko automobila parkiranih u istoj ulici.











