Komšiju na veselju slučajno ubio hicem u srce

Izvor: Blic, 05.Okt.2014, 02:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Komšiju na veselju slučajno ubio hicem u srce

Sašu Mikulovića (32) iz negotinskog sela Plavna ubio je komšija Velja Mladenović (23) tokom veselja u kafani “Crvena jesen” u obližnjem selu Štubik. Komšiju je juče, sat posle ponoći, slučajno pogodio u srce hicem iz pištolja, za koji nije imao dozvolu.

Mladenović je nekoliko sati pre tragedije doputovao iz Nemačke gde je bio na privremenom radu. On je sa Sašom i još nekoliko momaka otišao da počasti prijatelje i da zajedno proslave njegov povratak iz inostranstva.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
- Još ne mogu da verujem, sve je bilo kao na nekom filmu. U kafani je bila muzika uživo, a ovo društvo je bilo prilično zagrejano alkoholom. U jednom trenutku, Mladenović je izvukao pištolj. Pevačica je, za vreme pauze, pokušavala da ga ubedi da skloni oružje - kaže jedan očevidac.

I vlasnik kafane se uplašio pištolja pa je rekao da će bend odsvirati još jednu pesmu a nakon toga će zatvoriti lokal. Ali, utom je odjeknuo pucanj.

- Video sam Mikulovića kako se hvata za stomak. Seo je, a onda je pao na pod - kaže naš sagovornik.

U kafani je nastala pometnja. Pevačica je počela da vrišti, ljudi su se uskomešali, a jedan od muzičara je prišao do Mikulovića i sa kolegama ga odvezao u negotinsku bolnicu. Nažalost, Mikulović nije mogao biti spasen, a preminuo je od unutrašnjeg krvarenja.

Za to vreme, potpuno zbunjen i pripit, Mladenović je otrčao iz kafane i bacio pištolj u žbunje. Onda se vratio i sačekao policiju. Kada su organi reda stigli, Saša je sve priznao, odveo ih do mesta gde je bacio pištolj i kazao da uopšte nije imao nameru da ubije svog komšiju.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

UBIO DRUGA U KAFANI: Sakrio pištolj, a onda rekao da je pucao slučajno!

Izvor: Kurir, 05.Okt.2014

Policija uhapsila Velju Mladenovića (23) iz sela Plavna kod Negotina. Još se utvrđuje da li je u Sašu Mikulovića (32) pucao s namerom, ili je reč o ubistvu iz nehata..NEGOTIN - Velja Mladenović (23) iz sela Plavna uhapšen je zbog sumnje da je hicem iz pištolja ubio druga Sašu Mikulovića (32)...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.