GT5 potpuno drugačiji od Prologue

Izvor: B92, 19.Apr.2010, 19:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GT5 potpuno drugačiji od Prologue

Jedan od glavnih ljudi Polyphony Digitala, Kazunori Yamauchi, izjavio je da će se Gran Turismo 5 potpuno razlikovati u odnosu na GT5: Prologue.

Izvor: Gamers Space




Prologue je izašao pre dve godine i prodao se u čak četiri miliona primeraka. Kako je naveo Yamauchi, glavni razlog za to što će se ove dve igre veoma razlikovati je upravo to što je između njih čak dve godine razmaka.

Čelnik Polyphony Digitala rekao je i da je igra >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dosta uznapredovala, te da igrače očekuje nešto mnogo bolje od onoga na šta su navikli .

Gran Turismo 5 će, podsećamo, izaći ekskluzivno za Playstation 3, a tačan datum izlaska još uvek nije poznat.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.