Izvor: Nezavisne Novine, 31.Dec.2014, 13:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bombaš samoubica ubio 33 osobe
SANA - Bombaš samoubica ubio je danas najmanje 33 osobe u centralnom Jemenu kada se raznio u kulturnom centru gdje su studenti slavili rođendan proroka Muhameda, izjavili su medicinski izvori i mještani.
Oni su rekli da je najmanje 20 tijela, među kojima ima žena i djece, prebačeno u bolnicu "Al Tavra" u gradu Ib, a još 13 tijela u bolnicu "Al Manar".
U izvještajima se navodi da je provincijalni guverner među velikim brojem ranjenih ljudi.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









