Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 26.Jul.2022, 12:55
Popunjeni kapaciteti u Guči uoči festivala
Smeštajni kapaciteti u Guči, deset dana pred 61. Dragačevski sabor trube, gotovo su popunjeni, saopštila je danas Turistička organizacija Dragačevo. Pored gostiju iz zemalja regiona, veliki broj posetilaca dolazi iz Francuske i Portugalije, kao i drugih zemalja Evropske unije.
Hotel "Nordic" koji raspolaže sa oko 100 ležajeva je u potpunosti zauzet, a takva je situacija i sa restoranima koji nude prenoćište. U domaćoj radinosti zauzeto je oko 80 odsto kapaciteta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << pa ovom prilikom pozivam sve koji dolaze da rezervišu smeštaj čija je cena oko 25 evra i nije se menjala u odnosu na prethodni Sabor, rekla je v.d. direktora Turističke organizacije Dragačevo Aleksandra Mitrović.
Dragačevski sabor trube održava se od 5. do 7. avgusta, kada će nastupiti trubački orkestar Ekrema Mamutovića, trubački orkestar Dejana Lazarevića i Dejana Jevđića, Dejan Petrović Big Band, kao i svojevrsni simboli dragačevskog festivala Boban i Marko Marković.
Pogledaj vesti o: Guča, Evropska Unija
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...




















