Izvor: Kurir, 11.Jun.2008, 01:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Švedska pobedila Grčku 2-0, Ibrahimović konačno strelac

SALCBURG, 10. juna 2008. (Beta) - Fudbalska reprezentacija Švedske pobedila je večeras u Slacburgu sa 2-0 nacionalni tim Grčke u drugoj utakmici prvog kola grupe D Evropskog prvenstva u Austriji i Švajcarskoj. Prvi gol za ekipu Švedske postigao je reprezentativac Zlatan Ibrahimović u 67. minutu, dok je konačni rezultat postavio odbrambeni igrač Peter Hanson, pet minuta kasnije. Svoj prvi gol za reprezentaciju posle tri godine Ibrahimović je postigao iz duplog pasa sa kolegom iz napada Henrikom Larsonom.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.