BIZARNA POVREDA GOLMANA: Pao sa drveta spašavajući mačku

Izvor: Kurir, 26.Jan.2014, 16:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BIZARNA POVREDA GOLMANA: Pao sa drveta spašavajući mačku

Budalaština. Nemam nikakve simpatije za njega, sam je kriv za sve što mu se dogodilo, rekao je trener Oksforda Majkl Ford.

Golman Oksford sitija Viktor Frankoz povredio se na najbizarniji mogući način – spašavajući mačku sa drveta.

Francuz je u svom plemenitom pokušaju pao sa drveta i zaradio gadnu posekotinu na listu noge, pa će van terena biti najmanje dve nedelje.

Da stvar bude gora Frankoz je svojim nepromišljenim potezom >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << razbesneo menadžera Majka Forda.

"Budalaština. Nemam nikakve simpatije za njega, sam je kriv za sve što mu se dogodilo. Zbog te posekotine je morao da se vrati u Francusku. Profesionalni fudbaleri nemaju šta da traže na drveću", poručio je Ford.
Pogledaj vesti o: Ford

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

BIZARNA POVREDA GOLMANA: Pao sa drveta spašavajući mačku

Izvor: Dzungla.org, 26.Jan.2014

Budalaština. Nemam nikakve simpatije za njega, sam je kriv za sve što mu se dogodilo, rekao je trener Oksforda Majkl Ford. OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.