Ronaldo: Dokazali da smo bolji

Izvor: OkRadio.rs, 01.Maj.2013, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo smatra da je njegov tim dokazao da je bolji od Borusije Dortmund. Real je sa 2:0 pobedio Borusiju na Santjago Bernabeuu, ali je zbog poraza od 4:1 u Dortmundu ostao bez finala Lige šampiona. "Dokazali smo da smo bolji od njih, ali je rezultat prve utakmice bio ključan. Tužni smo smo jer nismo u finalu", rekao je Ronaldo. Real je u prvom poluvremenu propustio nekoliko sjajnih šansu da preokrene rezultat, u nastavku je imao sreće, da bi tek u finišu stigao do dva gola. "Danas smo demonstrirali da smo mogli biti...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.