PSŽ u osmini finala, šestica Reala – Jović se neće naigrati pored Rodriga

Izvor: B92, 07.Nov.2019, 00:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PSŽ u osmini finala, "šestica" Reala – Jović se neće naigrati pored Rodriga

Fudbaleri Pari Sen Žermena izborili su plasman u osminu finala Lige šampiona.

"Sveci" su minimalnom pobedom nad Klub Brižom potvrdili plasman iz Grupe A dva kola pre kraja.

Meč na "Parku prinčeva" rešio je Argentinac Mauro Ikardi, koji je u 22. minutu iskoristio asistenciju Dagbe.

U drugom meču grupe Real je razbio Galatasaraj sa 6:0 na Santjago Bernabeuu i primakao se nokaut fazi takmičenja.

Real je deklasirao Turke već u prvom poluvremenu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa četiri pogotka, uz het-trik Rodriga, koji je prva dva gola dao u prvih sedam minuta na asistencije Marsela.

Kapiten Serhio Ramos povećava na 3:0 iz penala u 14. minutu, a za 4:0 pogađa Karim Benzema u poslednjem minutu prvog poluvremena, na asistenciju Rodriga.

Desetak minuta pre kraja Francuz stiže do drugog pogotka posle dodavanja Danija Karvahala, a onda sprema treći gol Rodrigu.

Srpski napadač Luka Jović nije dobio šansu ni sa klupe za rezerve pored raspoloženih Rodriga i Benzeme.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona