Minimalna pobeda Benfike protiv Borusije Dortmund

Izvor: NoviMagazin.rs, 15.Feb.2017, 09:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Minimalna pobeda Benfike protiv Borusije Dortmund

Fudbaleri Benfike pobedili su danas na svom terenu Borusiju Dortmund sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Borusija je imala veći posed lopte, stvarala je više šansi, a promašila je i penal, ali je Benfika slavila.

U prvom poluvremenu Borusija je imala tri izgledne prilike, ali nije bilo većih uzbuđenja. Benfika je povela u 48. minutu. Pici je izveo korner, loptu je dočekao Luisao i spustio je na zemlju, gde je dočekao Konstadinos Mitroglu >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << i iz neposredne blizine je smestio u mrežu.

Šanse za Dortmund posle toga propustili su Pjer-Emerik Obamejang i Lukaš Pišček, ali su gosti najbolju šansu imali u 58. minutu. Srpski internacionalac Ljubomir Fejsa zakačio je u padu loptu rukom u svom šesnaestercu zbog čega je dosuđen penal.

Obamejang je šutirao po sredini gola, ali je golman Ederson samo odbio lotpu.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.