Balak: Čelsi nema šanse u Minhenu

Izvor: B92, 01.Maj.2012, 15:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Balak: "Čelsi nema šanse u Minhenu"

Bivši reprezentativac Nemačke Mihael Balak ocenio je da bi jedino Barselona mogla da pobedi Bajern u finalu Lige šampiona koje će se igrati u Minhenu.

Bajern će u finalu, 19. maja, igrati sa ekipom Čelsija.

Minhenski klub boriće se za petu titulu u istoriji, dok Čelsi drugi put igra finale, a do sada nije osvajao pehar. Čelsi je u polufinalu izbacio dosadašnjeg šampiona Barselonu ukupnim rezultatom 3:2.

"Mislim da je samo Barselona sposobna da >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igra finale u gostima i da pobedi", rekao je Balak.

"Bajern je favorit. Ogromna je prednost igrati finale na svom terenu, gde će emocije imati veliku ulogu. U tome je Bajernova prednost koju Čelsi ne može da nadoknadi", ocenio je Balak.

Fudbaler Bajera iz Leverkuzena tokom karijere igrao je i za Bajern i za Čelsi.

"U oba kluba proveo sam po četiri divne godine. Zato želim sreću i jednima i drugima", dodao je Balak.

Mihael Balak je tokom izvanredne karijere dobio nadimak Gospodin Vicešampion, s obzirom na to da je sa Nemačkom gubio finala evropskog i svetskog prvenstva, sa Bajerom iz Leverkuzena finala Lige šampiona i Kupa Nemačke, a sa Čelsijem finale Lige šampiona.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.