UNS: REM da kazni Pink zbog Golubovića

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Dec.2015, 13:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

UNS: REM da kazni Pink zbog Golubovića

Udruženje novinara Srbije (UNS) zatražilo je danas od Regulatornog tela za elektronske medije (REM) da utvrdi odgovornost televizije Pink zbog emitovanja izjave učesnika rijaliti programa "Farma" da bi novinarima "trebalo seći glave".

UNS je naveo da je snimak izjave učesnika Kristijana Golubovića emitovan odloženo, što znači da su odgovorni u televiziji "odlučili da emituju takvu izjavu".

Udruženje je podsetilo da je za ugrožavanje sigurnosti pretnjom >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << osobama koje obavljaju posao od javnog značaja informisanjem zaprećena kazna od šest meseci do pet godina zatvora.

"Učesnik rijalitija koji je osudjen za trgovinu drogom Kristijan Golubović juče je u 'Farmi' drugoj učesnici govorio o pisanju tabloida i, izmedju ostalog rekao - 'Treba uzeti sablju i kao mudžahedini seći im glave'", saopštio je UNS i podsetio da je Golubović osudjen i da će ići u zatvor čim izadje iz tog rijalitija.
Pogledaj vesti o: Farma

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.