Kaća, Bane i Marjan najbliži osvajanju 100.000 evra!

Izvor: Press, 16.Nov.2010, 23:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kaća, Bane i Marjan najbliži osvajanju 100.000 evra!

Veza „zvezde Granda" Katarine Živković i manekena Branislava Jankovića potvrdila da Srbi obožavaju romanse pred kamerama! Lider Srpske seljačke stranke najviše glasova dobio posle sukoba sa Bokijem 13 Mlada „zvezda Granda" Katarina Živković, maneken Branislav Janković i predsednik Srpske seljačke stranke Marjan Rističević trenutno su najbliži osvajanju glavne nagrade u rijalitiju „Farma"! Sudeći prema glasovima >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << publike, neko od njih troje najverovatnije će krajem decembra, za kad je zakazano finale trećeg serijala, napustiti Pinkovo seosko imanje u Lisoviću bogatiji za 100.000 evra!Prema rečima sagovornika Pressa bliskog produkciji, Katarina se trenutno najbolje kotira kod gledalaca zbog ljubavnih iskrica sa Banetom!
- Kaća je postala miljenica publike kad se vratila na „Farmu" i započela romansu sa Banetom! Ovo nije iznenađujuće, budući da je u prvom serijalu tada anonimna misica Sandra Obradović zahvaljujući romansi sa Markom Đurovskim dospela do trećeg mesta! Publika voli da gleda njihove izlive nežnosti, sitne svađe i ljubomorne scene. Katarina veliki broj glasača „vuče" iz takmičenja „Zvezde Granda", pa nije čudno što se tako visoko kotira - navodi naš sagovornik.
On dodaje da je u toj ljubavnoj priči veoma profitirao i Bane, a da je Marjan veliko glasačko telo dobio posle sukoba sa transvestitom Bokijem 13.
- Marjan je jasno poručio da mu smeta prisustvo osoba koje propagiraju gej populaciju, a budući da u Srbiji živi najveći broj ljudi čiji je stav prema homoseksualcima i transvestitima konzervativan, nije iznenađenje što se Rističević nalazi među favoritima - kaže sagovornik Pressa.
Odmah za njima na listi omiljenih farmera su internet zvezda Ekrem Jevrić, koji je nekoliko puta čak osvajao najviše glasova, kao i Zorana Pavić, koja je posle napada Vendi i Jelene dobila jako glasačko telo.
Najomraženiji farmeri za sada su Vendi i Jasmina Ana, koje su sticajem okolnosti uspele dugo da opstanu u takmičenju.
- Zbog vulgarnosti Vendi je u poslednje dve nedelje jako pala u očima gledalaca. Loš utisak je ostavila i zbog konstantnog napadanja Zorane Pavić - zaključuje izvor Pressa.
Pogledaj vesti o: Marjan Rističević,   Bane Farma,   Kaća i Bane

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.