Izvor: S media, 31.Mar.2013, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zbog pogrešnog lajka završio u zatvoru

Kako prenosi rt.com 29-godišnji student Anas Ismail iz Palestine osuđen je na šest meseci zatvora jer je na popularnoj društvenoj mreži pritisnuo opciju "like" na statusu koji je kritikovao palestinske vlasti.

Anas je proglašen krivim za javnu klevetu i ogovaranje, a uhapšen je istog dana kad je sud u Betlehemu izrekao jednogodišnju zatvorsku kaznu palestinskom novinaru Mamdouhu Hamamrehu koji je delio fotografiju predsednika Abasa na kojoj je prikazan kao negativac i špijun.

(S media/24sata.rs)
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na S media...



Povezane vesti

Zbog pogrešnog lajka završio u zatvoru

Izvor: Dzungla.org, 31.Mar.2013

Ako ste mislili da možete lajkovati na Fejsbuku koliko vam je volja prevarili ste se.. Opširnije na Smedia biznis vesti

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.