Viktorija Bekam pokazala šta samo njoj  pripada

Izvor: Blic, 16.Feb.2012, 13:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viktorija Bekam pokazala šta samo njoj pripada

Kontroverzna slika izazvala je burne reakcije fanova i javnosti, a zapravo je reč o šali slavnog para. Dejvid Bekam je na svom Fejsbuku postavio sliku na kojoj Viktorija stoji na ulici sa rukom preko njegovog polnog organa, a zapravo stoji u blizini njegovog velikog plakata.

- Ponosan sam što je moja žena Njujorški "Fashion Week" zgrabila za testise - napisao je Bekam ispod fotografije koju je objavio na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Fejsbuku.

Viktoria je na fotografiji veoma ozbiljna, što celoj situaciji daje još smešniji ton.

Pošto je Dejvid snimio reklamnu kampanju za liniju veša za "H&M" čije je zaštitno lice, pojavila su se šuškanja da su mu na fotografijama za plakate u fotošopu povećali "ponos".

Bekam se nakon toga pravdao govoreći da ništa nije povećano, već da je prirodno obdaren, a ovim gestom slavni par je očigledno želeo da pokaže kako je Poš Spajs oduševljena atributima svog supruga.

Povezane vesti: Bekam: Nikad nisam hteo slavu, samo da igram fudbal Bračne razmirice Bekamovih Dejvid Bekam pozirao u donjem vešu za "H&M" Gordon Remzi napravio vodič za kuvanje za Bekamove Bekamovi: Nismo se žalili zbog mesta na kraljevskom venčanju
Pogledaj vesti o: Facebook

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Viktorija Bekam uhvatila Dejvida za j… u sred Njujorka!

Izvor: Poznati.info, 16.Feb.2012

Iako inače lupom treba tražiti smešak na njenom licu, Viktorija Bekam je ispred velikog plakata svog supruga Dejvida Bekama u Njujorku dokazala da se zna našaliti...Fotografiju na kojoj ona pozira ispred reklame kao da svog supruga Dejvida Bekama drži u šaci na Fejs je stavio sam fudbaler, napisavši...

Nastavak na Poznati.info...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.