Izvor: Blic, 11.Sep.2016, 18:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fejsbuk video pomirenja: Teletović i Musa zakopali ratne sekire
Posvađani kapiten bh. košarkaške reprezentacije, Mirza Teletović i njen najmlađi reprezentativac, Džanan Musa seli su danas poslepodne za isti sto u sarajevskom hotelu Radon Plaza.
Njih dvojica su razgovarali o njihovom verbalnom sukobu do kojeg je došlo sinoć u dvorani Mejdan u Tuzli za vreme utkamice protiv Rusije.
Nakon razgovra su se obratili javnosti videom kojeg je Teletović objavio na svom Fejsbuk profilu.
- Sedim ovde sa mojim >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prijateljem i, ako Bog da, svojim budućim kolegom u NBA ligi, Džananom Musom. Želim da mu se izvinim za svoju reakciju. On kao sportsita i moj drug će to da razume. Zna da mu ja mislim sve najbolje i želim da dođe u NBA i da se družimo. Ovo što se desilo samo može da nas napravi jačima!"- kazao je Teletović.
Pročitajte još:
Musa je na to u video poruci izrazio poštovanje prema dugogodišnjem kapitenu košarkaške reprezentacije.
- Sve je bilo u afektu, kao prijatelji i profesionalci mi ćemo to riješiti. Ja se izvinjavam - kazao je Musa.
Pogledaj vesti o: Facebook, Košarka








