Punk i Evrovizija istog dana

Izvor: B92, 26.Maj.2010, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Punk i Evrovizija istog dana

Punk metal bend Mortal kombat, održaće u beogradskom klubu „Livingroom" koncert 29. maja, isto veče kada se održava i finale „Pesme evrovizije" u Oslu.

"Konačno svirka u rodnom nam gradu i to baš na dan evrovizijskog finala! Svi mrzitelji dotičnog su pozvani da zajedno sa nama izbace bes i frustraciju!", saopštio je ovaj punk metal sastav.

Ovim koncertom se zatvara sezona u SKC Livingroomu.

Mortal kombat, bend osnovan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u aprilu prošle godine, na svojoj zvaničnoj strani www.myspace.com/mortalkombatbend ponudio je besplatno skidanje pesama kao što su "Veliki brat”, "Seks i grad”, "Klint Istvud”, "Made In China” i obrada hita Michaela Jacksona "Beat It”.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.