I Marija Šerifović stigla u Bakuu

Izvor: Blic, 22.Maj.2012, 22:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Marija Šerifović stigla u Bakuu

Marija Šerifovć doputovala je u Baku gde će u čestvovati u revijalnom delu druge polufinalne večeri Evrovizije. Marija je popularna i u Azerbejdžanu

Jedina pobednica Evrovizije iz Srbije doputovala je u Azerbejdžan u pratnji majke Verice, a smeštena je u izuzetno luksuznom hotelu Kempinski.

Marija se u popodnevnim satima srela i sa Zoranom Vajovićem, ambasadorom Republike Srbije u Azerbejdžanu, a obzirom da je stekla veliku popularnost zahvaljujući >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << upravo Evroviziji, naša pevačica se slikala i sa fanovima u Bakuu.

Marija će nastupiti u revijalnom delu 24. maja zajedno sa Dimom Bilanom, Lenom Majers i Aleksandrom Ribakom. Ona će izvesti čuvenu "Molitvu" ali i hit "Waterloo" od grupe "Abba".

Povezane vesti: Marija Šerifović nastupila na "Evroviziji" u Belorusiji
Pogledaj vesti o: Evrovizija 2015

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.