Zašto nisu igrali Lazić i Kalinić?

Izvor: Sportske.net, 23.Avg.2017, 22:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zašto nisu igrali Lazić i Kalinić?

Zdravstveni problemi košarkaša muče selektora Đorđevića, ali i sve nas.

Desetkovana reprezentacija Srbije će uskoro završiti pripreme za Evropsko prvenstvo u košarci, a danas su izabranici Aleksandra Đorđevića zabeležili i sedmu uzastopnu pobedu i to protiv Italijana.

Naš selektor nije želeo da uvrsti u tim danas Nikolu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Kalinića i Branka Lazića, a od ranije je poznato da Nemanja Nedović nije spreman za ovaj turnir u Grčkoj.

"U timu nije bilo Kalinića, koji juče nije trenirao zbog problema sa leđima i Lazića koga muči povreda ramena. Moramo da prihvatimo situaciju i nastavimo da se spremamo i radimo, jer je šampionat sve bliže", rekao je Đorđević.

Od ranije naša reprezentacija ne računa na Miroslava Raduljicu, Miloša Teodosića, Nemanju Bjelicu i Marka Simonovića koji su povređeni, kao i na Nikolu Jokića koji je odlučio da se posveti svom klubu u NBA ligi i da se što bolje pripremi za novu sezonu u tom šampionatu.

Selektor je zadovoljan odnosom igrača na današnjem meču, ali je naglasio da i dalje ima problema.

"Nije mi se dopalo kako smo lako dozvolili Italiji da napravi seriju 9:0 u trećoj četvrtini. Ipak, Boban Marjanović je verovatno odigrao najbolju utakmicu na turniru", rekao je naš selektor koji je naglasio i da nema više prijateljskih utakmica jer je Evropsko prvenstvo sve bliže.
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.