Poznat spisak orlova za EP u Beogradu

Izvor: RTS, 31.Jan.2016, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Poznat spisak "orlova" za EP u Beogradu

Selektor futsal reprezentacije Srbije Aca Kovačević objavio je konačan spisak igrača za Evropsko prvenstvo u Beogradu, na kojem sem trećeg golmana Alekse Antonića nije još ni povređeni Darko Ristić.
"Ristić je mogao da ima zapaženu ulogu, pokušali smo sa terapijama, bolje mu je, ali ipak nismo želeli da rizikujemo. Potreban >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << nam je i u narednom periodu, već početkom proleća za baraž za Svetski kup u Kolumbiji. Naglašavam da Aleksa i Darko ostaju sa nama tokom ovog turnira, kao deo ekipe, samo neće igrati", izjavio je Kovačević.

Na spisku se nalaze:
Golmani: Miodrag Aksentijević (Tjumen, Rusija) i Nemanja Momčilović (Nikars, Letonija).
Igrači: Marko Perić, kapiten (Kaos, Italija), Aleksandar Živanović (Deus Sremska Mitrovica), Stefan Rakić (Informatika, Rumunija), Marko Radovanović (Ekonomac Kragujevac), Dušan Milojević (Kalča Niš), Slobodan Janjić (Informatika, Rumunija), Marko Pršić (Ekonomac Kragujevac), Vladimir Lazić (Deus Sremska Mitrovica), Mladen Kocić (Nacional, Hrvatska), Miloš Simić (Ekonomac Kragujevac), Miloš Stojković (Ekonomac Kragujevac) i Slobodan Rajčević (Majaden, Liban).
Srbija otvara Šampionat utakmicom protiv Slovenije u utorak u 18.30 sati u Kombank areni, a drugi meč u A grupi, protiv Portugalije, odigraće u subotu od 21 sat.
U Grupi B su Španija, Ukrajina i Mađarska, u Grupi C se nalaze Rusija, Hrvatska i Kazahstan, dok su u Grupi D Italija, češka i Azerbejdžan.
Po dve najbolje reprezentacije plasiraće se u četvrtfinale, koje će biti odigrano 8. i 9. februara. Polufinale je 11, a finale i utakmica za treće mesto 13. februara.
Promoter šampionata je Dejan Stanković, a titulu brani Italija.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

Perić predvodi Srbiju,otpali Ristić i Antonić

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 31.Jan.2016

Selektor futsal reprezentacije Srbije Aca Kovačević objavio je konačan spisak igrača za Evropsko prvenstvo u Beogradu, na kojem sem trećeg golmana Alekse Antonića, nije povređeni Darko Ristić..."Ristić je mogao da ima zapaženu ulogu, pokušali smo terapijama, bolje mu je, ali ipak nismo želeli...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.