Orlovi skresali krila sokolovima

Izvor: BanjalukaLive.com, 30.Okt.2014, 00:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Orlovi" skresali krila "sokolovima"

Rukometna reprezentacija Srbije zabilježila je prvu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, koje se 2016. godine održava u Poljskoj, pošto je u relativno popunjenom Pioniru u meču 1. kola grupe 4 savladala selekciju Crne Gore sa 25:21 (10:9). Dugo su se mučili srpski reprzentativci sa borbenim Crnogorcima koji su imali priključak sve do starta drugog poluvremena kada je rezultat bio 10:10, a Srbija tri igrača manje u polju. Kako gosti nisu uspeli da iskoriste svoju prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu BanjalukaLive.com << uslijedila je serija reprezentativaca Srbije koji su došli i do šest golova viška – 23:17. Uslijedila je serija gostiju od tri vezana gola pa je na nešto više od minuta pre kraja rezultat glasio 23:20, ali to je bilo sve što su Crnogorci uspjeli da urade pošto je Srbija relativno lako privela utakmicu kraju. (Hotsport)
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.