Izvor: Radio 021, 15.Nov.2016, 22:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Orlići se plasirali na Evropsko prvenstvo
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se večeras na Evropsko prvenstvo 2017. godine u Poljskoj, pošto je u dvomeču baraža pobedila Norvešku ukupnim rezultatom 2:1.
Srbija je danas u Dramenu poražena s 0:1, ali je ekipa Tomislava Sivića zahvaljujući trijumfu od 2:0 od pre tri dana izborila plasman na kontinentalni šampionat.
Jedini gol na današnjoj utakmici postigao je Mohamed Eljunusi u 70. minutu.
Evropsko prvenstvo u Poljskoj održaće se naredne godine od 16. do 30. juna.
Autor: 021.rs
Pogledaj vesti o: Evropsko prvenstvo
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












