Izvor: Blic, 30.Jul.2011, 00:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obeležena 21. godina postojanja SDA Sandžaka
NOVI PAZAR - Stranka demokratske akcije (SDA) Sandžaka proslavila je večeras 21. godinu od osnivanja, a predsednik i osnivač stranke Sulejman Ugljanin poručio je da cilj SDA ekonomski razvijen Sandžak, ekonomski razvijena Srbija i članstvo u Evropskoj uniji.
Niko ne može da gazi Bošnjake, da ih ponižava niti da ih zavađa sa drugima, rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je Ugljanin. "Naš krajnji cilj je ekonomski razvijen Sandžak, ekonomski razvijena Srbija i članstvo u Evropskoj uniji. Za nas Bošnjake evropski standardi su spas i nešto u čemu ćemo da nađemo lepši život".
On je istakao da se oseća srećnim i sigurnim.
"Hvala što ste došli da nas podržite da stvorimo uslove za sretno detinjstvo svakog deteta koje se rodi u Novom Pazaru i u Sandžaku", poručio je Ugljanin.
Obeležavanje rođendana SDA Sandžaka nastavljeno je koncertom grupe Hari Mata Hari na trgu Isa-bega Isakovića.
Povezane vesti: Ljajićeva SDP tuži Ugljanina za proneveru čak 18 miliona evra SDA traži pomoć Vlade Srbije Tadić doputovao u Libiju





