Izvor: Nezavisne Novine, 21.Nov.2017, 15:52 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Makedoniji 38 miliona evra od EU
SKOPLJE - Komesar EU za proširenje i susjedsku politiku Johanes Han izjavio je danas u Skoplju da će EU za Makedoniju izdvojiti 38 miliona evra.
Han je, predstavljajući kampanju "Vjerujem u tebe, ulažem u tebe, EU za tebe", pojasnio da su sredstva obezbijeđena iz pretpristupnih fondova EU, a namijenjena su za nova zapošljavanja, za unapređenje obrazovanja i socijalu, uključujući različite grupe stanovništva.
Ministar finansija Makedonije Dragan >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Tevdovski rekao je da je makedonska Vlada u prijedlogu budžeta za iduću godinu predvidjela blizu milijardu denara (oko 16 miliona evra) za aktivne mjere zapošljavanja, što je znatno više u odnosu na prosjek iz prethodnih godina.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija
Nastavak na Nezavisne Novine...




