Izvor: Nezavisne Novine, 16.Okt.2013, 09:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EU pritišće BiH da se otvori Hrvatskoj
BRISEL, BANJALUKA - Evropska komisija ponovo će pozvati BiH i Srbiju da što prije pristanu na promjene svojih sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju kako bi se zadržao "tradicionalni obim trgovine" između članica Evropske unije i CEFTA nakon ulaska Hrvatske u EU.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
EU pritišće BiH da se otvori Hrvatskoj
Izvor: Capital.ba, 16.Okt.2013
BRISEL/BANJALUKA, Evropska komisija ponovo će pozvati BiH i Srbiju da što prije pristanu na promjene svojih sporazuma o stabilizaciji i pridruživanju kako bi se zadržao „tradicionalni obim trgovine“ između članica ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







